Ogłoszenia parafialne, 25.12.2016 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ NARODZENIA PAŃSKIEGO, 25.12.2016

• Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 44. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w czwartek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 45., Maria Jachimczak, Podłęże, Rudzica, od p. Brodów do p. Muchów
  • W tym tygodniu wspominamy:
    w poniedziałek – Święto Św. Szczepana, pierwszego męczennika
    we wtorek – Święto Św. Jana, apostoła i ewangelisty
    w środę – Święto Świętych Młodzianków, męczenników
    w czwartek – wspomnienie św. Tomasza Becketa, biskupa i męczennika, którego relikwie znajdują się w naszym ołtarzu
    w piątek – Święto Świętej Rodziny, Jezusa, Maryi i Józefa
    w sobotę – wspomnienie św. Sylwestra I, papieża
  • Dziś Uroczystość Narodzenia Pańskiego oraz rozpoczęcie Roku Św. Brata Alberta. Składka z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na tzw. „świętopietrze” do Rzymu. Natomiast z jutra – 26. grudnia na działalność Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II.
  • We wtorek 27. grudnia na Mszy św. porannej poświęcenie wina.
  • W przyszły piątek z racji Święta Św. Rodziny na Mszę św. o godz. 17.00 szczególnie zapraszamy rodziców z dziećmi, które otrzymają specjalne błogosławieństwo.
  • W sobotę ostatni dzień starego roku. Na godz. 17.00 zapraszamy na Mszę św. dziękczynną za otrzymane łaski w mijającym roku. Po Mszy św. krótkie nabożeństwo z odśpiewaniem hymnu Ciebie Boga wysławiamy, za który można uzyskać odpust zupełny.
  • Wizytę duszpasterską – kolędę rozpoczynamy 27. grudnia. Jako pierwszych odwiedzimy Parafian z Zakrzowca. Szczegółowy program kolędy został zamieszczony na internetowej stronie parafialnej.  Prosimy by na godz. 8.30 z każdego rejonu przyjechał przedstawiciel po Księdza, p. Kościelnego i ministrantów. Przypominamy, że kolęda dla Pana Kościelnego jest wynagrodzeniem za Jego całoroczną pracę. Prosimy o życzliwe przyjęcie Pana Stefana.

ZAKRZOWIEC – ul. Stawowa

od p. Mieszkowicz do p. Juszczyków,

potem od p. Gądków do p. Kleszczyńskich

ZAKRZOWIEC – od p. Andrzeja Czaplaka obie strony do p. Targoszów