Ogłoszenia parafialne, 25.10.2015

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 30. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 25.10.2015

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 42. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 43. – Danuta Finda, Podłęże, Rudzica, od p. Szeląg-Wdaniec do p. Burda-Nowak
 • W tym tygodniu wspominamy:
  w środę – święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza, Panu Tadeuszowi Bednarczykowi, posługującemu nam w kościele, w dniu imienin życzymy Bożego błogosławieństwa i stałej opieki Królowej Polski, Św. Jana Pawła II i swojego patrona
 • W dniu dzisiejszym na wszystkich Mszach św. odbywa się liczenie wiernych uczęszczających do kościoła i przystępujących do komunii św. oraz zbiórka do puszek dla Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia, która wspomaga zdolną młodzież.
 • W sobotę przypada 7. rocznica śmierci ks. Antoniego Pawlity, naszego proboszcza, Msza św. w Jego intencji zostanie odprawiona w Dzień Wszystkich Świętych na cmentarzu.
 • Spowiedź święta przed Uroczystością Wszystkich Świętych, w piątek od godz. 15.30
 • W niedzielę pierwsza niedziela miesiąca oraz Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w naszym kościele odprawiane będą o godz. 7.00, 9.00, 11.00, o godz. 14.00 procesja na cmentarzu w czasie której będziemy odmawiać różaniec z wypominkami jednorazowymi, potem Msza święta. O godz. 17.00 Msza św. w kościele. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszach św. uklękniemy w Adoracji Najświętszego Sakramentu, składka z niedzieli będzie przeznaczona na prace w naszym kościele.
 • W niedzielę od godz. 8.00 do godz. 14.00 przedstawiciele Rady Parafialnej będą kwestować na cmentarzu na rzecz utrzymania cmentarza i dalszej jego modernizacji.
 • W poniedziałek Dzień Zaduszny. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 9.00, o 15.00 na cmentarzu i o godz. 17.00 w kościele. O godz. 18.30 Różaniec na cmentarzu prowadzony przez młodzież z naszej parafii.
 • Wierni, którzy nawiedzą kościół lub kaplicę publiczną w czasie Uroczystości Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego, mogą dostąpić odpustu zupełnego, który może być ofiarowany tylko za zmarłych.
 • W każdą sobotę miesiąca zaczynając od soboty 7. listopada na cmentarzu o godz. 9.00 będzie odprawiana Msza św. za dusze wypominane w wypominkach cmentarnych.
 • W dalszym ciągu w zakrystii oraz w kancelarii parafialnej przyjmujemy wypominki
 • Przypominamy, że do piątku 30 października można składać różańce na konkurs różańcowy.