Ogłoszenia parafialne, 25.09.2016 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 26. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 25.09.2016

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 31. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 32. Antoni Buczek, Podłęże, od p. Buczków do odcinka sieci
 • W tym tygodniu wspominamy:we wtorek – wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbiteraw środę – wspomnienie św. Wacława, męczennikaw czwartek – święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafaław piątek – wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoław sobotę – wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła
 • Od 1. do 31. października będzie odprawiane nabożeństwo różańcowe codziennie, włącznie z niedzielą, po Mszy świętej wieczornej. Dzieci otrzymają specjalne plansze różańcowe do wyklejania. Po nabożeństwach będą otrzymywać naklejki. Za odmówienie 5 dziesiątek Różańca bez przerwy można uzyskać odpust zupełny.
 • W najbliższym tygodniu Nabożeństwo Różańcowe poprowadzą:
  w poniedziałek – Róże Różańcowe
  we wtorek – Parafialne Koło Caritas
  w środę – Stowarzyszenie Rodzin Katolickich
  w czwartek – kandydaci do bierzmowania
  w piątek – dzieci
  w sobotę – młodzież
  w niedzielę – odmówimy wspólnie
 • W przyszłym tygodniu z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszach św. uklękniemy w Adoracji Najświętszego Sakramentu.  O godz. 16.00 uroczyste Nabożeństwo Różańcowe z procesją do pięciu ołtarzy, będziemy rozważać Tajemnice Chwalebne. Po procesji Msza św. wieczorna bez Adoracji.
 • Jak co roku ogłaszamy konkurs na najpiękniejszy różaniec. Można go wykonać z dowolnego materiału. Prace prosimy składać do piątku 28. października.
 • Dziękujemy Panom Urychom za przywiezienie i rozplantowanie ziemi przed zakrystią.
 • Proszono nas o ogłoszenie:
  Niepołomickie Centrum Medyczne zaprasza Rodziców z dziećmi, które nie ukończyły jeszcze trzeciego roku życia na bezpłatne szczepienie swoich pociech przeciw pneumokokom. Szczepienia będą realizowane do wyczerpania szczepionek lub do 30.11.2016 r. Szczepienia przeznaczone są dla dzieci zameldowanych na terenie gminy Niepołomice. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty z poradnią pediatryczną w Niepołomicach, Podłężu lub Zabierzowie Bocheńskim.