Ogłoszenia parafialne 25.08.2013

W liturgii tego tygodnia wspominamy:
w poniedziałek – Uroczystość NMP Częstochowskiej
we wtorek – wspomnienie św. Moniki
w środę – wspomnienie św. Augustyna, biskupa  i doktora Kościoła
w czwartek – wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 49. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości 470 zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 50. – Pani Genowefa Więcław; Zakrzów, Sportowa od p. Ptaszników do p. Marków
  • W sobotę 31. sierpnia przypada ustanowiony przez Sejm RP Dzień Solidarności i Wolności. Tego dnia również odbędzie się XLI Pielgrzymka Służby Liturgicznej Ruchu Światło-Życie oraz Domowego Kościoła do Kalwarii Zebrzydowskiej
  • Przyszła niedziela to pierwsza niedziela miesiąca. Składka z tej niedzieli przeznaczona będzie na prace w parafii
  • Informujemy, że zgodnie z wolą ks. Kardynała i ks. Jana, kończy on pracę w naszej parafii z dniem 28 sierpnia 2013 r. Ks. Janowi składamy serdeczne Bóg zapłać za pracę duszpasterską w naszej parafii. Obiecujemy pamiętać o ks. w naszych modlitwach, jednocześnie życzymy Szczęść Boże na nowej parafii. Nowego ks. wikarego powitamy w przyszłą niedzielę.
  • Od piątku 30 sierpnia wracamy do porządku odprawiania Mszy św. w tygodniu rano o godz. 7.00 i wieczorem o godz. 17.00.
  • Dziękujemy Panu Wacławowi Bednarczykowi za wykoszenie trawy na nowej części cmentarza oraz Panu Tadeuszowi Bednarczykowi za wykoszenie trawy przy kościele.