Ogłoszenia parafialne, 25.06.2017 r.

 OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 12. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 25.06.2017

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 10. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 11., Teresa Pilch, Podłęże, od p. Kubackich do p. Barnatów
  • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
    w środę – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika
    w czwartek – uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła
  • W piątek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Można uzyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie aktu zadośćuczynienia: „Najmilszy Jezu”.
  • W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy Róże Różańcowe na poranną Mszę św., po Mszy św. zmianka tajemnic różańcowych.
  • W miesiącu czerwcu codziennie po wieczornej Mszy św. odmawiamy Litanię do Serca Pana Jezusa.
  • Na czas wakacyjnego wypoczynku i urlopów składamy serdeczne życzenia, aby ten czas dobrze wykorzystać na regenerację sił fizycznych i duchowych nie zapominając o codziennej modlitwie i Eucharystii niedzielnej.