Ogłoszenia parafialne, 25.01.2015

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA III NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 25.01.2015

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 2. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 3. – Krzysztof Krupiński, Podłęże, ul. Wielicka od p. Grelów do p. Mierzyńskich
 • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
  w poniedziałek – wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa
  we wtorek – wspomnienie bł. Jerzego Matulewicza, biskupa
  w środę – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła
  w sobotę – wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera
 • Składamy serdeczne podziękowania za ofiary składane w ubiegłym tygodniu na ogrzewanie kościoła. Zebrano 8 495 zł i wpłacono na konto parafialne.
 • Dziś po Mszy świętej o godz. 11.00 rejon nr 20. wraz z rejonowym Panem Bogdanem Sową przyjmie relikwie i obraz Św. Jana Pawła II na czas peregrynacji.
 • Dziś odbywa się zbiórka do puszek z przeznaczeniem dla mieszkańca Słomirogu, któremu w Nowy Rok spalił się dom z całym dobytkiem. Bóg zapłać ofiarodawcom i zbierającym.
 • Dziś po Mszy świętej wieczornej młodzież działająca przy parafii, zaprasza na krótki wieczór uwielbienia z przedstawieniem pod tytułem „Nikt Cię tu nie chce” oraz wspólne odmówienie Koronki do Miłosierdzia Bożego. Na spotkanie zapraszamy szczególnie młodzież z I, II i III klasy gimnazjum przygotowującą się do bierzmowania.
 • Prosimy mężczyzn z chóru parafialnego oraz strażaków o wyniesienie choinek w piątek 30. stycznia po Mszy św. wieczornej.
 • W przyszłą niedzielę przypada pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy świętej krótka adoracja Najświętszego Sakramentu. Składka w tym dniu przeznaczona jest na prace w naszym kościele.
 • W poniedziałek 2. lutego na Mszę świętą o godz. 17.00 zapraszamy Rodziców i dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej. Na Mszy świętej poświęcimy gromnice, po Eucharystii krótkie spotkanie organizacyjne.
 • Informujemy, że na piątek 6. lutego nasza parafia została zaproszona do całonocnej Adoracji w Kaplicy Wieczystej Adoracji w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach od godz. 21.00 do godz. 6.00 rano. Zapraszamy scholę, chór parafialny, służbę liturgiczną ołtarza z Rodzicami oraz wszystkich parafian na czele z ks. wikarym i Panią Barbarą Mitoń.
 • Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyjęli nas w czasie wizyty duszpasterskiej – kolędy w swoich domach. Dziękujemy za wszystkie modlitwy, rozmowy i ofiary. Niech naszym podziękowaniem będą niedzielne Msze święte do Jezusa Miłosiernego w Waszych intencjach odprawiane przez cały miesiąc luty.
 • Proszono nas o ogłoszenie:
  Środowiskowy Dom Samopomocy w Niepołomicach zaprasza pełnoletnie osoby niepełnosprawne z terenu Miasta i Gminy Niepołomice do skorzystania z dziennego pobytu i wsparcia w dni powszednie w godzinach od 8.00 do 16.00. Placówka oferuje udział w terapii zajęciowej, konsultacjach psychiatrycznych oraz psychologicznych. W razie potrzeby zapewniamy transport. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach otwarcia Ośrodka lub osobiście, bezpośrednio w placówce przy ul. Targowej 5. Serdecznie zapraszamy.