Ogłoszenia parafialne, 24.06.2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 12. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 24.06.2018r. 

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 60. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 1., Danuta Pająk, Podłęże, za kościołem od p. Szymańskich do p. Trojanów
  • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
    w czwartek – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika
    w piątek – uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła
  • Dziś uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela, patrona ks. Jana, naszego wikarego
  • W ubiegłym tygodniu Rada ds. modernizacji kościoła zebrała na remont naszej świątyni. Pieniądze zostały wpłacone na parafialne konto bankowe ds. remontowych. Bóg zapłać.
  • W piątek z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  • Na czas wakacyjnego wypoczynku i urlopów składamy serdeczne życzenia, aby ten czas dobrze wykorzystać na regenerację sił fizycznych i duchowych nie zapominając o codziennej modlitwie i Eucharystii niedzielnej.