Ogłoszenia parafialne, 24.02.2019 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 7. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 24.02.2019 r.

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 38. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 39., Marek Nosal, Podłęże, Sopoty, od p. Mitków do p. Kaźmierczyków
  • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca, prosimy zgłosić chorych w zakrystii. Wyjazd do chorych w piątek od godz. 8.30. Spowiedź pierwszopiątkowa w czwartek od godz. 16.30 i w piątek od godz. 16.00
  • W pierwszą sobotę miesiąca na Mszę świętą poranną zapraszamy szczególnie Róże Różańcowe, po Mszy świętej zmianka tajemnic różańcowych.
  • Ks. Piotr Pilch zaprasza na 2-dniową pielgrzymkę Jabłeczna – Kodeń – Sokółka – Białystok – Grabarka – Kruszyniany, która odbędzie się 6 i 7 kwietnia 2019 roku. Jest 20 wolnych miejsc, koszt 430 zł. Zapisy do 3 marca w zakrystii.
  • Proszono nas o ogłoszenie:
    W związku z świętem państwowym – Narodowym Dniem Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” – burmistrz miasta i gminy Niepołomice serdecznie zaprasza mieszkańców do uczestnictwa w tej uroczystości w piątek 1 marca 2019 roku. O godz. 16.30 Msza święta w kościele parafialnym w Niepołomicach, o godz. 17.30 spotkanie pod pomnikiem w Parku Miejskim, o godz. 18.30 Projekcja filmu pt. „Obława” w Sali „Kina za Rogiem” w Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa