Ogłoszenia parafialne, 24.01.2016

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA III NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 24.01.2016

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 55. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu nr 56., Teofila Kojder, Zakrzowiec, ul. Stawowa, od p. Flaków do p. Piotrowskich
 • W tym tygodniu wspominamy:
  w poniedziałek – Święto Nawrócenia św. Pawła, apostoła
  we wtorek – wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa
  w środę – wspomnienie bł. Jerzego Matulewicza, biskupa
  w czwartek – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła
 • Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 rejon Pani Krystyny Leśniak, nr 49 przyjmie relikwie i obraz Św. Jana Pawła II na czas peregrynacji. W zastępstwie Pani Rejonowej relikwie odbierze Pani Danuta Sumara
 • Składamy serdeczne podziękowania za ofiary składane w ubiegłym tygodniu na ogrzewanie kościoła. Zebrano 8 030 zł i wpłacono na konto parafialne.
 • Prosimy mężczyzn z chóru parafialnego oraz strażaków o wyniesienie choinek w piątek 29. stycznia po Mszy św. wieczornej.
 • Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyjęli nas w czasie wizyty duszpasterskiej – kolędy w swoich domach. Dziękujemy za wszystkie modlitwy, rozmowy i ofiary. Niech naszym podziękowaniem będą niedzielne Msze święte do Jezusa Miłosiernego w Waszych intencjach odprawiane przez cały miesiąc luty.