Ogłoszenia parafialne 23.10.2022

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

23 października 2022 r.

 

 

  1. Niedzielą dzisiejszą rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Pan Jezus każdego z nas wzywa do głoszenia Ewangelii, a niektórych obdarza szczególnym powołaniem, aby nauczali o Nim idąc aż na krańce ziemi. Wspierajmy misjonarzy naszą modlitwą.
  2. Bóg zapłać wszystkim za pomoc w przygotowaniu uroczystości odpustowych ku czci św. Jana Pawła II. Dziękuje ks. prałatowi Tomaszowi, Radzie Parafialnej, Służbie Liturgicznej, Scholii, Panom Kościelnym, Panu organiście, chórowi Totus Tuus, Różom Różańcowym, Stowarzyszeniu Rodzin katolickich, Caritasowi, Paniom i Panom niosącym feretrony, Baldachim, Paniom noszącym świece, Pocztom sztandarowym naszej Straży Pożarnej, dzieciom sypiącym kwiaty i chłopcom dzwoniącym dzwoneczkami oraz Paniom z kwiaciarni za udekorowanie Kościoła. Wszystkim Parafianom za wspólną modlitwę. Niech Pan Wam Błogosławi.
  3. Dziękujemy Paniom o Panom z rejonu 50 za sprzątanie i złożoną ofiarę w wysokości 450 zł na utrzymanie kościoła i kwiaty. Na środę do sprzątania prosimy Panie i Panów z rejonu 51; P. Maria Młyńska, Zakrzów, ul. Węgrzecka, lewa strona.
  4. Zapraszamy na Nabożeństwa różańcowe które odprawiamy codziennie o godz. 1730.
  5. Na wypominki cmentarne, jednorazowe i roczne przyjmujemy w zakrystii i kancelarii. Ofiara na wypominki jest dobrowolna.
  6. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich organizuje Pielgrzymkę do Warszawy i Niepokalanowa w dniach 5-6 listopada 2022 roku. Bliższe szczegóły na tablicy ogłoszeń

 

KALENDARZ LITURGICZNY:

  • Piątek– święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. 

     7.Życzenia obfitości Bożej łaski i opieki Matki Bożej Królowej Polski przekazujemy solenizantom i jubilatom nowego tygodnia.