Ogłoszenia parafialne, 23.10.2016 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 30. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 23.10.2016

• Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 35. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 36., Weronika Makuch, Podłęże, Trawniki, od p. Biernatów do p. Piskorz-Cioś
  • W tym tygodniu wspominamy:
    w piątek – święto świętych apostołów Szymona i Judy Tadeusza, Panu Tadeuszowi Bednarczykowi, posługującemu nam w kościele, w dniu imienin życzymy Bożego błogosławieństwa i stałej opieki Królowej Polski, Św. Jana Pawła II i swojego patrona
  • W ubiegłym tygodniu Rada ds. Modernizacji kościoła zebrała 10 810 zł na remont naszej świątyni. Pieniądze zostały wpłacone na parafialne konto bankowe ds. remontowych. Bóg zapłać.
  • Dziś po każdej Mszy świętej Chór „Totus Tuus” rozprowadza kalendarze na 2017 rok
  • Spowiedź święta przed Uroczystością Wszystkich Świętych, w piątek od godz. 16.30.
  • W kolejną niedzielę 30. października zapraszamy na koncert, który rozpocznie się o godz. 16.00. W tym roku na harfie zagra Agnieszka Kaczmarek-Bialic, a na organach Witold Zalewski. Serdecznie zapraszamy.
  • W dalszym ciągu w zakrystii oraz w kancelarii parafialnej przyjmujemy wypominki.
  • Przypominamy, że do piątku 28. października można składać różańce na konkurs różańcowy.
  • Proszono nas o ogłoszenie:
    Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Powiatu Wielickiego ogłasza nabór wniosków o przyznanie pomocy na operacje za zakresu: podejmowania działalności gospodarczej. Wysokość dotacji wynosi 50 000 zł. Termin składania wniosków 24.10 -07.11. Więcej informacji na stronie www.lgdpowiatwielicki.eu oraz pod numerem telefonu 12 288 00 95 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.