Ogłoszenia parafialne, 23.08.2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 21. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 23.08.2020 r.

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 57. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę w wysokości zł.W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w środę po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 58., Cecylia Łach, Zakrzowiec, od p. Myszków do p. Kleszczyńskich
 • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
  w poniedziałek – święto św. Bartłomieja, apostoła
  w środę – Uroczystość NMP Częstochowskiej
  w czwartek – wspomnienie św. Moniki
  w piątek – wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła
  w sobotę – wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela
 • Informujemy, że do czasu ustania pandemii szafarze zawieszają odwiedziny chorych
 • W czasie wakacyjnego wypoczynku nie zapominajmy o codziennej modlitwie i uczestniczeniu w niedzielnej Mszy świętej. Zachęcamy do nawiedzenia naszego kościoła na codzienną modlitwę, drzwi zewnętrzne są otwarte od godz. 7.00 do 17.30.