Ogłoszenia parafialne, 23.06.2019 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 12. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 23.06.2019 r.

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 55. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 56., Teofila Kojder, Zakrzowiec, ul. Stawowa, od p. Flaków do p. Piotrowskich
 • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
  w poniedziałek – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela
  w piątek – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
  w sobotę – uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła
 • Jutro uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela, patrona ks. Jana, naszego wikarego, któremu życzymy cierpliwości, wytrwałości i dobrego wypoczynku.
 • W ubiegłym tygodniu Rada ds. modernizacji kościoła zebrała 9 580 zł na elewację naszej świątyni. Pieniądze zostały wpłacone na parafialne konto bankowe ds. remontowych. Bóg zapłać.
 • W tym tygodniu rozpoczynamy prace przy elewacji kościoła.
 • W piątek z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 • Przez cały tydzień oktawa Procesji Bożego Ciała – zapraszamy na Msze św. wieczorną o godz. 17.00 wotywną o Najświętszej Eucharystii z procesją wokół kościoła. Liczymy na liczny udział tak dorosłych jak i dzieci do sypania kwiatów i dzwonienia oraz dzieci pierwszokomunijnych i obchodzących rocznicę I Komunii Świętej
 • Na czas wakacyjnego wypoczynku i urlopów składamy serdeczne życzenia, aby ten czas dobrze wykorzystać na regenerację sił fizycznych i duchowych nie zapominając o codziennej modlitwie i Eucharystii niedzielnej