Ogłoszenia parafialne, 23.04.2017 r.

 OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ MIŁOSIERDZIA BOŻEGO, 23.04.2017

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 1. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy we wtorek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 2., Tadeusz Szybiński, Podłęże, ul. Wielicka od p. Augustynowiczów do p. Mielców
 • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
  w poniedziałek – Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski
  we wtorek – święto św. Marka, ewangelisty
  w sobotę – święto św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy
 • Dziś obchodzimy Niedzielę Miłosierdzia Bożego, składka z tego dnia zgodnie z rozporządzeniem Konferencji Episkopatu Polski zostanie przeznaczona na pomoc Aleppo.
 • Dziś Rada ds. Modernizacji kościoła zbiera dobrowolne ofiary na remont i modernizację naszej świątyni. Bóg zapłać.
 • Chcąc jeszcze pełniej doświadczyć Bożej miłości, objawionej nam podczas Triduum Sacrum młodzież z naszej parafii przygotowała Misterium Męki Pańskiej. Przedstawienie odbędzie się dziś po wieczornej Mszy świętej, około godz. 18.00, w kościele. Po przedstawieniu młodzież będzie zbierać wolne datki, które zostaną przeznaczone na ich działalność w naszej parafii.
 • W czwartek, piątek i sobotę tj, 27, 28 i 29 kwietnia po Mszy świętej wieczornej ok. godz. 17.30 odbędą się próby dla kandydatów do Bierzmowania. Obecność obowiązkowa.