Ogłoszenia parafialne 23.02.2014

• Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 13. i 14. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości 380 zł. Skłądamy podziękowania Rodzicom młodzieży bierzmowanej za ubranie kościoła.
  • W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 15. – Pani Lucyna Jasińska; Podłęże, od p. Bednarczyków do p. Czaplaków
  • Informujemy, że w ubiegłym tygodniu Rada ds. Modernizacji Kościoła zebrała 7 900 zł. Ofiary wpłacono na konto parafialne. Bóg zapłać.
  • Dziś w naszej parafii rozpoczęła się wizytacja biskupia i potrwa do poniedziałku.
  • W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Na poranną Mszę św. zapraszamy szczególnie Róże Różańcowe. Po Mszy św. zmianka tajemnic różańcowych.
  • W przyszłą niedzielę przypada pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszach świętych krótka adoracja Najświętszego Sakramentu. Składka w tym dniu przeznaczona jest na prace  w naszym kościele. Po południu rozpoczniemy Nabożeństwo 40-godzinne poprzedzające Wielki Post.
  • Składamy serdeczne podziękowania Państwu Stanisławowi i Cecylii Lusina oraz ks. Piotrowi Gębce za ofiarę złożoną na potrzeby kościoła, dzięki której zakupiono nowy krzyż papieski.