Ogłoszenia parafialne 22.10.2023

UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA KU CZCI ŚW. JANA PAWŁA II

22 października 2023 r.

1.Polecamy dziś całą naszą Wspólnotę Parafialną opiece naszego Patrona Św. Jana Pawła II. O godz.  1130 Mszę św. Odpustową odprawi ks. Prałat Stanisław Puzyniak, proboszcz Parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Nowej Hucie.

2.Dziękujemy Paniom i Panom z rejonu 44-45 za sprzątanie i złożoną ofiarę w wysokości 330 zł na kwiaty i utrzymanie kościoła. Na środę prosimy do sprzątania Panie i Panów z rejonu 46; P. Anita Sokół, Podłęże, Rudzica, od P. Cubanów do P. Korniów.

3.Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych w naszym kościele codziennie o godz. 17.30. Przypominamy, że za odmówienie różańca można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Zapraszam wszystkie dzieci i młodzież naszej parafii na wspólne nabożeństwo różańcowe w piątek o godz. 1730 w ramach akcji „Milion Dzieci” odmawia różaniec.

4.Na wypominki jednorazowe, roczne oraz cmentarne przyjmujemy w zakrystii i kancelarii.

5.Zapraszamy w poniedziałek 23 października na Mszę św. wieczorną połączoną z nabożeństwem ku czci św. Rity. O godz. 16.30 odprawimy różaniec, o godz. 17.00 Msza św. Intencje można składać w zakrystii. Młodzież będzie rozprowadzać róże. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

6.W piątek zapraszam uczniów klas VII na Mszę św. wieczorną i spotkanie w kościele.

7.W ubiegłą niedzielę młodzież na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” zebrała kwotę 2440 zł. Składamy wszystkim serdeczne „Bóg zapłać”.

8.Dziękuje wszystkim Różom Różańcowym i naszej młodzieży za prowadzenie adoracji w piątek i sobotę przed Uroczystością Odpustową ku czci św. Jana Pawła II.

W tym tygodniu patronują nam :

Sobota – św. Apostołowie Szymon i Juda Tadeusz

9.Wszystkim solenizantom i jubilatom przekazujemy życzenia Błogosławieństwa Bożego i opieki naszym patronów.