Ogłoszenia parafialne 22.09.2013

W liturgii tego tygodnia wspominamy:
w poniedziałek – wspomnienie św. Ojca Pio z Pietrelciny, zakonnika
w środę – wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa, prezbitera
w piątek – wspomnienie św. Wincentego à Paulo, prezbitera
w sobotę – wspomnienie św. Wacława, męczennika, patrona Katedry Wawelskiej

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 51. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości 300 zł.
 • W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 52. – Pani Maria Młyńska; Zakrzów, ul. Węgrzecka, lewa strona
 • Dziś w Ośrodku Duszpasterskim w Staniątkach przypada Dekanalny Dzień Chorych. Z tej okazji zapraszamy wszystkich chorych z dekanatu Niepołomice na Mszę świętą o godz. 15.00 w czasie której będzie udzielany Sakrament Namaszczenia Chorych. Od godz. 14.30 będzie możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty. Wszystkich chorych i osoby starsze serdecznie zapraszamy do Staniątek. Jednocześnie prosimy o pomoc osobom chorym w dowiezieniu do kościoła.
 • Składamy serdeczne podziękowania parafianom, chórowi parafialnemu, Pani Barbarze, młodzieży, ministrantom i scholi oraz wszystkim którzy włączyli się w parafialną Adorację Najświętszego Sakramentu w Łagiewnikach.
 • Informujemy, że Rada ds. Modernizacji Kościoła w ubiegłym tygodniu zebrała ofiary na remont naszej świątyni, w wysokości 8 660 zł. Bóg zapłać ofiarodawcom i zbierającym.
 • W dniu 5 października 2013 roku organizowana jest VIII Niepołomicka Pielgrzymka w Intencji Trzeźwości i Spokoju w Rodzinach do Pstroszyc, Miechowa i Zielenic. Wyjazd planowany jest z Niepołomic o godz. 8.00, zaś powrót około godz. 18.00. Koszt – 20 zł od osoby dorosłej, 10 zł od dzieci i młodzieży do lat 18.
  Zapisy na Pielgrzymkę przyjmowane będą w dniach:
  23 – 26 września w godzinach 12.00 – 15.00Niepołomice ul. Grunwaldzka 11 /Biurowiec GS/ – I piętro – biuro Pełnomocnika Burmistrza ds. Profilaktyki.
 • Ponownie zachęcamy wszystkich chłopców od klasy III wzwyż, którzy chcieliby zostać ministrantami, aby zgłosili się wraz z Rodzicem, na spotkanie, które odbędzie się w sobotę 28 września o godz. 10.00 w salce pod kościołem.
 • Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej, która znajduje się w przedsionku kościoła.