Ogłoszenia parafialne, 22.06.2014

• Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 31. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 32. – Pan Antoni Buczek, Podłęże, od p. Buczków do odcinka sieci
  • W tym tygodniu wspominamy:
    we wtorek – Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela, patrona naszego ks. wikarego
    w piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
    w sobotę – wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
  • W ubiegłym tygodniu Rada ds. Modernizacji Kościoła zebrała na remont i modernizację naszej świątyni kwotę 8 240 zł. Pieniądze zostały wpłacone na konto parafialne ds. remontowych.
  • Dziś odbywa się zbiórka do puszek na rzecz chorego na nowotwór złośliwy 5-letniego Szymona Waryana, zbiórkę organizuje Policja z Niepołomic.
  • Dziś po Mszy świętej wieczornej zapraszamy Radę Parafialną na spotkanie na plebanii.
  • W czwartek ostatni dzień oktawy Bożego Ciała. Zapraszamy na Msze św. wieczorną o godz. 17.00 wotywną o Najświętszej Eucharystii, na zakończenie Mszy św. procesja wokół kościoła ze śpiewem Litanii do Serca Pana Jezusa. Liczymy na liczny udział tak dorosłych jak i dzieci w strojach komunijnych, do sypania kwiatów i dzwonienia. W czwartek po Mszy św. zapraszamy dzieci na słodycze.
  • W piątek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  • Również w piątek o godz. 9.00 Msza święta na zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy dzieci, młodzież oraz rodziców i nauczycieli. Spowiedź dla dzieci i młodzieży w czwartek od godz. 16.30.
  • Za tydzień na Mszy świętej o godz. 11.00 rejon nr 5 wraz z rejonowym Panem Arturem Rybackim przyjmie relikwie i obraz św. Jana Pawła II na czas peregrynacji.
  • Tradycyjnie w miesiącu czerwcu codziennie podczas wieczornej Mszy św. odmówimy Litanię do Serca Pana Jezusa.
  • Informujemy, że w zakrystii można jeszcze zamawiać płytę CD z fotografiami z uroczystości prymicyjnych ks. Piotra Pilcha w cenie 15 zł. Zamówione wcześniej płyty są gotowe do odbioru.