Ogłoszenia parafialne, 21.10.2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 29. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ,14.10.2018 r.

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 19. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 20., Bogdan Sowa, Podłęże, ul. Kolejowa, prawa strona
  • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
    w poniedziałek – wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża
  • W ubiegłym tygodniu  Rada ds. modernizacji kościoła zebrała 9 450 zł na remont naszej świątyni, Bóg zapłać. Pieniądze zostały wpłacone na parafialne konto bankowe ds. remontowych. Informujemy, że do końca roku zostaną wymienione okna nad wejściem głównym.
  • Dziś o godz. 11.30 zostanie odprawiona Msza Święta Odpustowa z związku ze wspomnieniem św. Jana Pawła II – naszego Patrona. Mszy św. przewodniczył będzie i słowo Boże wygłosi ks. dr hab. Rober Nęcek. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w uroczystościach, służbę liturgiczną ołtarza, scholę, chór Totus Tuus, Panie i Panów do niesienia baldachimu oraz feretronów, dzieci do sypania kwiatów i dzwonienia dzwoneczkami, kandydatów do I Komunii Świętej i do bierzmowania, młodzież. Straż Pożarną prosimy o zadbanie o porządek. Po Mszy świętej dla wszystkich dzieci będą przygotowane słodycze.
  • W dalszym ciągu w zakrystii oraz w kancelarii parafialnej przyjmujemy wypominki.
  • Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe, codziennie po Mszy św. wieczornej. Szczególnie zapraszamy młodzież i dzieci, które po każdym nabożeństwie otrzymują naklejki różańcowe.