Ogłoszenia parafialne, 21.09.2014

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 21.09.2014

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 44. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 45. – Pani Aleksandra Krzemień, Podłęże, Rudzica, od pani Krzemień do p. Kollarów
 • W tym tygodniu wspominamy:
  w poniedziałek – wspomnienie bł. Bernardyny Marii Jabłońskiej, dziewicy
  we wtorek – wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, prezbitera
  w czwartek – wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa, prezbitera
  w sobotę – wspomnienie św. Wincentego à Paulo, prezbitera, V Pielgrzymka  Róż Różańcowych i Grup Adoracyjnych do Łagiewnik
 • W ubiegłym tygodniu Rada ds. Modernizacji Kościoła zebrała na remont i modernizację naszej świątyni kwotę 7 442 zł. Pieniądze zostały wpłacone na parafialne konto bankowe ds. remontowych. Zbierającym i ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.
 • Dziś na Mszy świętej o godz. 11.00 Rejon nr 11 z rejonową Panią Teresą Pilch przyjmie obraz i relikwie Św. Jana Pawła II na czas peregrynacji. Dziś także na Mszy świętej o godz. 11.00 poświęcimy tornistry oraz wszelkie przybory szkolne pierwszoklasistów. Zapraszamy dzieci wraz z Rodzicami.
 • Dziś w Staniątkach o godz. 11.30 Msza święta odpustowa ku czci Matki Bożej Bolesnej.
 • 25 września, w czwartek, zapraszamy emerytów i rencistów z naszej gminy z okazji 50 rocznicy konsekracji naszego kościoła, na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 14.30, a o godz. 15.00 na Mszę świętą w ich intencji. Po Mszy świętej ucałowanie relikwii św. Jana Pawła II.
 • W najbliższą niedzielę 28 września przypada w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Staniątkach Dekanalny Dzień Chorych. O godzinie 14.30 możliwość spowiedzi, po czym nastąpi Msza święta o godzinie 15.00 wraz z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych. Serdecznie zapraszamy!