Ogłoszenia parafialne 21.08.2022

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

21 sierpnia 2022 r.

1. Dziś dwudziesta pierwsza niedziela zwykła. w roku kościelnym. Niech wśród naszych codziennych obowiązków tego tygodnia nie zabraknie czasu na rozmowę z Bogiem.
  2. Dziękujemy Paniom i Panom z rejonu 41 za sprzątanie i złożoną ofiarę 120 zł na utrzymanie kościoła i kwiaty. Na środę do sprzątania prosimy Panie i Panów z rejonu 42; P. Renata Augustynek, Podłęże, Balachówka od P. Augustynek do P. Kuśnierzów.
  3. W ubiegłą niedzielę Przedstawiciele Rady Parafialnej zebrali na remonty kwotę 6470 zł i 20 euro. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.
  4. Już dziś zapraszamy na wspólne przeżywanie Misji, które będą miały miejsce w naszej wspólnocie parafialnej w dniach od 11 do 16 wrześniu br. Poprowadzi je Ks. Prof. Robert Nęcek.
  5. W środę o godz. 18.00 na plebani odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej.

KALENDARZ LITURGICZNY:

• poniedziałek – NMP Królowej.
  • środa – święto św. Bartłomieja Apostoła.
  • piątek – uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.
  • sobota – wspomnienie św. Moniki, matki św. Augustyna.
  1. Życzenia obfitości Bożej łaski i opieki Pani Jasnogórskiej przekazujemy solenizantom i jubilatom nowego tygodnia.