Ogłoszenia parafialne, 21.07.2019 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 16. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 21.07.2019 r.

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 59. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 60., Paweł i Dominika Klimczak, Zakrzowiec – nowe bloki
 • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
  w poniedziałek – święto św. Marii Magdaleny
  we wtorek – święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy
  w środę – wspomnienie św. Kingi, dziewicy
  w czwartek – święto św. Jakuba, apostoła, wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących
  w piątek – wspomnienie Świętych Joachima i Anny, rodziców NMP
 • W ubiegłym tygodniu Rada ds. modernizacji kościoła zebrała 10 840 zł z przeznaczeniem na nową elewację kościoła. Pieniądze zostały wpłacone na parafialne konto bankowe ds. remontowych. Bóg zapłać.
 • Dziś w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa po każdej Mszy św. zapraszamy wszystkich kierowców i podróżujących na święcenie samochodów i wszelkich pojazdów mechanicznych na parkingu przy kościele. Kierowcy, jak co roku otrzymają mały upominek. Panu Krzysztofowi Lebiestowi – naszemu organiście składamy serdecznie życzenia błogosławieństwa Bożego oraz opieki jego patrona w dalszej pracy dla naszej wspólnoty
 • W czasie wakacyjnego wypoczynku nie zapominajmy o codziennej modlitwie i uczestniczeniu w niedzielnej Mszy świętej. Zachęcamy do nawiedzenia naszego kościoła na codzienną modlitwę, drzwi zewnętrzne są otwarte od godz. 7.00 do 17.30.