Ogłoszenia parafialne, 21.06.2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 12. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 21.06.2020 r.

• Bóg zapłać Paniom o Panom z rejonu 48. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę w wysokości 420 zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w środę po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 49., Krystyna Leśniak, Zakrzów, Turówka
  • W liturgii tego tygodnia wspominamy: w środę – uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela
  • Dziękujemy rodzicom i młodzieży bierzmowanej za ufundowane obrusy ołtarzowe, jako dar wdzięczności za otrzymany sakrament i szczęśliwie zdany egzamin.
  • W kolejną niedzielę o godz. 11.00 odprawimy Mszę świętą dziękczynną za szczęśliwie ukończony rok szkolny.
  • W miesiącu czerwcu codziennie po wieczornej Mszy św. odmawiamy Litanię do Serca Pana Jezusa.