Ogłoszenia parafialne, 21.06.2015 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 12. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 21.06.2015

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 24. i za złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 25. – Józef Klimek, Podłęże, ul. Kapliczna, od p. Szewczyków do p. Nowaków
  • W tym tygodniu wspominamy:
    w środę – Uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela, patrona ks. Jana, naszego wikarego
  • W ubiegłym tygodniu Rada ds. modernizacji kościoła zebrała na remont naszej świątyni 7 740 zł. Bóg zapłać. Pieniądze zostały wpłacone na parafialne konto bankowe ds. remontowych. Jednocześnie informujemy, że członkowie Rady otrzymali rozliczenia i wyciąg z konta bankowego. Prace remontowe rozpoczną się po zebraniu 75 % wartości inwestycji, co nastąpi na wiosnę 2016.
  • Dziś po każdej Mszy świętej odbywa się zbiórka pieniędzy na leczenie naszej parafianki, 10-letniej Julki Kołodziej. Zbiórkę do puszek prowadzą Rodzice, nauczyciele i młodzież. Dodatkowo młodzież z naszej parafii zaprasza na godz. 15.00 na koncert „Błogosławieni miłosierni”, do czynnego udziału zapraszamy wszystkich chętnych solistów, zespoły kameralne, chóry. Po koncercie wieczorna Msza święta. Datki z koncertu zasilą zbiórkę dla Julki.
  • W piątek o godz. 9.00 Msza święta na zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy dzieci, młodzież oraz rodziców i nauczycieli. Spowiedź dla dzieci i młodzieży w czwartek od godz. 16.00, jest to równocześnie spowiedź pierwszo piątkowa.
  • W miesiącu czerwcu codziennie po wieczornej Mszy św. odmawiamy Litanię do Serca Pana Jezusa.
  • W dniach 5-15 listopada 2015 r. organizowana jest parafialna pielgrzymka z Podłęża do Rzymu. Za kanonizację Św. Jana Pawła II będziemy dziękować podczas Mszy św. przy Jego grobie na Watykanie, nawiedzając również inne sanktuaria włoskie. Koszt uczestnictwa 800 zł i 380 euro. Szczegółowy program u organizatora, Pani Anny Krystian oraz w gablocie. Duchową opiekę zapewni ks. Jan, nasz wikary. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt osobiście z Panią Anną lub pod nr telefonu 12 281 82 70.