Ogłoszenia parafialne, 21.02.2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA I NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU, 21.02.2021 r.

• Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 23. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości 100 zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w środę Panie i Panów z rejonu 24., Władysław Ptasznik, Podłęże, ul. Kapliczna, od ul. Wielickiej do pana Jana Ciastonia i pana Władysława Ptasznika
  • W liturgii tego tygodnia wspominamy: w poniedziałek – święto Katedry św. Piotra, apostoła
  • W ubiegłym tygodniu Rada ds. modernizacji kościoła zebrała 7 550 zł na remont naszej świątyni. Pieniądze zostały wpłacone na parafialne konto bankowe ds. remontowych. Bóg zapłać.
  • Dziś o godz. 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, które będzie głosił  ks. prof. dr hab. Robert Nęcek. Serdecznie zapraszamy na to szczególne nabożeństwo dorosłych, młodzież i dzieci. Po nabożeństwie Msza święta. W Polsce za udział w Gorzkich Żalach można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.
  • Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek. W tym roku tylko o godz. 16.30. Zachęcamy do prywatnego odprawiania Drogi Krzyżowej w domu.