Ogłoszenia parafialne, 21.01.2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 3. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 21.01.2018 r 

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 41. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 42., Renata Augustynek, Podłęże, Balachówka, od p. Augustynek do p. Kuśnierzów
 • W tym tygodniu wspominamy:
  w środę – wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła
  w czwartek – święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła
  w piątek – wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa
 • Składamy serdeczne podziękowania za ofiary składane w ubiegłym tygodniu na ogrzewanie kościoła. Zebrano 10 130 zł i wpłacono na konto parafialne.
 • W sobotę 27. stycznia o godz. 11.00 w naszym kościele zostanie odprawiona Msza św. koncelebrowana przez księży z rocznika święceń ks. Proboszcza, pod przewodnictwem ks. kard. Stanisława Dziwisza. Zapraszamy chór parafialny, scholę, służbę liturgiczną oraz wszystkich parafian do udziału we Mszy św. i do wspólnego dziękczynienia.
 • W niedzielę 28. stycznia po Mszy świętej wieczornej zapraszamy chór oraz straż pożarną na opłatek na plebanii.