Ogłoszenia parafialne, 20.10.2019 r.

 OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 29. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 20.10.2019 r.

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 12. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 13., Małgorzata Wykurz, Podłęże, od p. Wykurz do p. Karasińskich oraz z rejonu 14., Leopold Kocoń, Podłęże, od p. Twardoszów do p. Wołowiczów
  • W liturgii tego tygodnia wspominamy: we wtorek – wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża, naszego Patrona
  • W piątek odbyła się Międzynarodowa Konferencja Naukowa, Jan Paweł II, Kultura i wyczucie medialne organizowana przez UPJP2, Gminę Niepołomice i naszą parafię. Serdecznie dziękujemy wszystkim organizatorom, prowadzącym, prelegentom oraz tym, którzy przybyli wysłuchać wykładów i chętnie uczestniczyli w tym ważnym wydarzeniu.
  • W ubiegłym tygodniu  Rada ds. modernizacji kościoła zebrała 9 720 zł na nową elewację naszej świątyni, Bóg zapłać. Pieniądze zostały wpłacone na parafialne konto bankowe ds. remontowych. Elewacja naszego kościoła jest na ukończeniu, pozostało jeszcze zamontowanie parapetów na oknach i gzymsach oraz wykonanie podbitki pod dachem.
  • Dziś o godz. 11.30 zostanie odprawiona Msza Święta Odpustowa z związku ze wspomnieniem św. Jana Pawła II – naszego Patrona. Mszy św. przewodniczył będzie i słowo Boże wygłosi ks. bp Andrzej Wypych, biskupa pomocniczy Chicago. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w uroczystościach, służbę liturgiczną ołtarza, scholę, chór Totus Tuus, Panie i Panów do niesienia baldachimu oraz feretronów, dzieci do sypania kwiatów i dzwonienia dzwoneczkami, kandydatów do I Komunii Świętej i do bierzmowania, młodzież. Straż Pożarną prosimy o zadbanie o porządek. Po Mszy świętej dla wszystkich dzieci będą przygotowane słodycze.
  • W dalszym ciągu w zakrystii oraz w kancelarii parafialnej przyjmujemy wypominki.
  • Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe, codziennie po Mszy św. wieczornej. Szczególnie zapraszamy młodzież i dzieci, które po każdym nabożeństwie otrzymują naklejki różańcowe.