Ogłoszenia parafialne, 20.09.2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 25. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 20.09.2020 r.

  • Bóg zapłać rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w środę Panie i Panów z rejonu 1., Danuta Pająk, Podłęże, za kościołem od p. Szymańskich do p. Trojanów
  • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
    w poniedziałek – święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty
    w środę – wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, prezbitera
  • W ubiegłym tygodniu Rada ds. modernizacji kościoła zebrała 7 690 zł z przeznaczeniem na dalsze wykańczanie pomieszczeń w nowej części kościoła. Bóg zapłać
  • Wczoraj i dziś podczas Mszy świętych o godz. 11.00 dzieci z naszej parafii przystępują do I Komunii Świętej. Otoczmy ich modlitwą w tym szczególnym czasie
  • Dziś na Mszę świętą o godz. 9.00 zapraszamy szczególnie rodziców i młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania. Po Eucharystii krótkie spotkanie organizacyjne.
  • Biały Tydzień odbędzie się w formie Triduum dla każdej klasy. Klasę B zapraszamy na Msze święte wieczorne w poniedziałek, wtorek i środę, klasę A w czwartek, piątek i sobotę. Odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych w środę dla klasy B i w sobotę dla kasy A. Prosimy i przyniesienie gromnic.