Ogłoszenia parafialne, 20.09.2015

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 25. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 20.09.2015

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 37. Za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 38. – Andrzej Szeląg, Podłęże, Sopoty, od p. Szewczyków do p. Pilchów
 • W tym tygodniu wspominamy:
  w poniedziałek – Święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty
  we wtorek – wspomnienie bł. Bernardyny Marii Jabłońskiej, dziewicy
  w środę – wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, zakonnika
  w piątek – wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa, prezbitera
 • Dziś obchodzony jest w Polsce Dzień Środków Społecznego Przekazu.
 • W dniu dzisiejszym w Staniątkach o godz. 11.30 Msza święta odpustowa ku czci Matki Bożej Bolesnej
 • W ubiegłym tygodniu Rada ds. Modernizacji Kościoła zebrała na remont i modernizację naszej świątyni kwotę 9 530 zł. Pieniądze zostały wpłacone na parafialne konto bankowe ds. remontowych. Zbierającym i ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.
 • W środę 23 września na Mszę św. wieczorną zapraszamy dzieci z klasy trzeciej rozpoczynające przygotowanie do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej wraz z jednym z rodziców. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie organizacyjne.
 • W najbliższą niedzielę 27. września w kościele w Staniątkach będzie miał miejsce Dekanalny Dzień Chorych. W związku z czym zapraszamy w tym dniu wszystkich chorych jak i osoby starsze na Mszę św. o godzinie 15.00 wraz z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych. 30 minut przed Mszą świętą możliwość spowiedzi.
 • Dziękujemy Panu Romanowi Cioś oraz Panu Sławomirowi Rys wraz z synkiem Mateuszem za wykoszenie trawy i pielęgnację ogródka plebańskiego.