Ogłoszenia parafialne, 20.08.2017 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 20. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 20.08.2017

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 19. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 20., Bogdan Sowa, Podłęże, ul. Kolejowa, prawa strona
 • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
  w poniedziałek – wspomnienie św. Piusa X, papieża
  we wtorek – wspomnienie NMP, Królowej
  w czwartek – Święto Św. Bartłomieja, apostoła
  w sobotę – uroczystość NMP Częstochowskiej
 • W ubiegłym tygodniu Rada ds. Modernizacji Kościoła zebrała 13 620 zł na remont i modernizację naszej świątyni. Pieniądze zostały wpłacone na parafialne konto bankowe ds. remontowych. Bóg zapłać.
 • Już dziś informujemy, że w drugą niedzielę września, tj. 10.09.2017 o godz. 11.00 zostanie odprawiona Msza św. dożynkowa. W tym roku o oprawę zewnętrzną uroczystości prosimy mieszkańców Podłęża wraz z Panią Sołtys i Radą Sołecką.
 • W czasie wakacyjnego wypoczynku nie zapominajmy o codziennej modlitwie i uczestniczeniu w niedzielnej Mszy świętej. Zachęcamy do nawiedzenia naszego kościoła na codzienną modlitwę, drzwi zewnętrzne są otwarte od godz. 7.00 do 17.30.
 • Proszono nas o ogłoszenie:Zarząd Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi „Kropelka” w Niepołomicach organizuje akcję honorowego oddawania krwi, która odbędzie się 27 sierpnia 2017 roku w godzinach od 10.00 do 15.00 w autokarze obok Zamku Królewskiego w Niepołomicach.