Ogłoszenia parafialne, 20.07.2014

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 35. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 36. – Pan Marek Jeleń, Podłęże, Trawniki, od p. Pilch do p. Wyrwa i od p. Lisowskich do p. Taborskich
 • W tym tygodniu wspominamy:
  we wtorek – wspomnienie św. Marii Magdaleny
  w środę – Święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy
  w czwartek – wspomnienie św. Kingi, dziewicy
  w piątek – Święto św. Jakuba, apostoła oraz św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących
  w sobotę – wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców NMP
 • W ubiegłym tygodniu Rada ds. modernizacji kościoła zebrała 7 790 zł, pieniądze zostały wpłacone na parafialne konto bankowe ds. remontowych.
 • Dziś po każdej Mszy świętej oraz w piątek 25 lipca – w dniu św. Krzysztofa po Mszy św. wieczornej, zapraszamy wszystkich kierowców i podróżujących na święcenie samochodów i wszelkich pojazdów mechanicznych na parkingu przy kościele. Kierowcy, jak co roku otrzymają mały upominek.
 • W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 rejon nr 7 wraz z rejonową Panią Barbara Golonka przyjmie relikwie i obraz Św. Jana Pawła II na czas peregrynacji.
 • W czasie wakacyjnego wypoczynku nie zapominajmy o codziennej modlitwie i uczestniczeniu w niedzielnej Mszy świętej.