Ogłoszenia parafialne, 20.06.2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 12. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 20.06.2021 r.

• Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 40. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości 180 zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w środę po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 41., Stanisław Klima, Podłęże, Balachówka, od p. Klimów do p. Śliwów
  • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
    w poniedziałek – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika
    w czwartek – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela
  • W ubiegłym tygodniu Rada ds. modernizacji  kościoła zebrała 6 800 zł na remont naszej świątyni. Pieniądze zostały wpłacone na parafialne konto bankowe ds. remontowych. Bóg zapłać.
  • Od dziś nie obowiązuje dyspensa od uczestnictwa we Mszy świętej. W związku z tym dziś odbywa się również ostatnia transmisja Mszy świętej online.
  • Od dziś przyjmujemy intencje na kolejne pół roku.
  • W piątek o godz. 8.45 zapraszamy na Mszę świętą z okazji zakończenia roku szkolnego
  • W miesiącu czerwcu codziennie po wieczornej Mszy św. odmawiamy Litanię do Serca Pana Jezusa.