Ogłoszenia Parafialne 20.02.2022

 

SIÓDMA NIEDZIELA ZWYKŁA

20 lutego 2022

 

  1. Dziś w siódmą niedzielę zwykłą modlimy się, abyśmy spełniali słowem i czynem to, co podoba się Bogu. Niech to spotkanie z Jezusem umocni nas na trud kolejnego tygodnia.

 2. Dziękujemy Paniom i Panom z rejonu 15 za sprzątanie i złożona ofiarę w wysokości 150 zł na utrzymanie kościoła i kwiaty. Do sprzątania na środę prosimy Panie i Panów z rejonu 16; P. Władysław Bąk, Podłęże, ul. Wielicka lewa strona, od ul. Kolejowej do P. Bąk.

 3. W ubiegłą niedzielę Przedstawiciele Rady parafialnej zebrali na ogrzewanie kwotę 9970 zł. Pieniądze zostały wpłacone na konto parafialne. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

 4. Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Świętej Jadwigi Królowej Polski w Podłężu ogłasza nabór dzieci 7-letnich do klas pierwszych na rok szkolny 2022/2023. Zapisy rozpoczną się od dnia 1 do 18 marca 2022. Druki do pobrania będą dostępne na stronie internetowej szkoły sppodleze.pl lub w sekretariacie. Wypełnione wnioski lub zgłoszenia należy składać do sekretariatu szkoły tylko w wersji papierowej od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 do 15.00.

 5. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy nabożeństwo 40 godzinne.

 KALENDARZ LITURGICZNY

 – wtorek – Święto Katedry św. Piotra, apostoła

– środa – wspomnienie Świętego Polikarpa, biskupa Smyrny, męczennika za wiarę.

 6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa i wzrastania w wierze, nadziei i miłości.