Ogłoszenia Parafialne 2.01.2022

II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

2 stycznia 2022 r.

 

 1.      Trwając w radości z narodzin Chrystusa, modlimy się dzisiaj, w pierwszą niedzielę miesiąca, aby Bóg napełnił cały świat swoją chwałą i ukazał się wszystkim narodom. Po każdej Mszy św. adoracja najświętszego Sakramentu

 2.      Dziękujemy Paniom i Panom z rejonu 8 za sprzątanie i złożoną ofiarę w wysokości 210 zł na utrzymanie kościoła. Na środę do sprzątania prosimy Panie i Panów z rejonu 9; P. Kruszyna-Kępa, Podłęże od P. Lebiestów do P. Wilkoszów 

 3.      W czwartek Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze św. jak w niedzielę. Podczas Mszy Świętych pobłogosławimy kredę i kadzidło, które rozprowadzać będzie młodzież ze scholii. Jak co roku dochód przeznaczamy na rozwój grupy.

 4.      W pierwszy piątek miesiąca od godz. 16.00 okazja do spowiedzi

 5.      W sobotę zapraszamy Róże Różańcowe na Mszę św. o godz. 7.00 w intencji Wynagradzającej Najświętszemu Sercu Matki Bożej.

 6.      Od jutra zapraszamy na godz. 1700 na Msze św. kolędowe, w czasie których modlić będziemy się za poszczególne rejony Parafii. Prosimy o przynoszenie z sobą domowych krzyży, a z kościoła proszę zabierać wodę święconą i obrazki. W tym tygodniu zapraszamy mieszkańców rejonów kolędowych:

 

3.01 –   PODŁĘŻE – ul. Wielicka prawa strona od wiaduktu kolejowego od p. Bąk do ul. Kaplicznej do p. Pilch

              PODŁĘŻE – ul. Kolejowa obie strony od p. Dulskich i Wojciechowskich do budynków stacyjnych

4.01 – PODŁĘŻE – ul. Środkowa i Kwiatowa od p. Kaczmarczyków do ul. Kolejowej

             PODŁĘŻE – ul. Stawowa od p. Wójcików do p. Jędryków, potem ul. Jasna od p. Sadko i p. Ślusarczyków obie strony do ul. Kolejowej

5.01 –  PODŁĘŻE – ul. Wąska obie strony od ul. Kolejowej do ul. Kaplicznej

             PODŁĘŻE – ul. Kapliczna od ul. Wielickiej lewa strona do p. Ciosiów, powrót drugą stroną i ul. Kapliczna Boczna

7.01 – PODŁĘŻE – os. Trawniki od p. Szeląg do p. Latosińskich

           PODŁĘŻE – os. Trawniki druga polowa do p. Kaflów

8.01PODŁĘŻE – Piaski, lewa strona od p. Czaplak, ul. Familijna, do p. Wykurz

            PODŁĘŻE – ul. Kortowa od p. Kubacka i Pikuła, następnie p. Baran, Pilch, ul. Słoneczna

7. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

8. Słowa życzeń kierujemy ku solenizantom i jubilatom rozpoczętego tygodnia.