Ogłoszenia parafialne, 19.07.2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 16. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 19.07.2020 r.

 • Bóg zapłać Paniom o Panom z rejonu 52. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę w wysokości 350 zł.
  W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w środę po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 53., Małgorzata Taborska, Zakrzowiec, od p. Porębskich do p. Targosz
 • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
  w środę – święto św. Marii Magdaleny
  w czwartek – święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy
  w piątek – wspomnienie św. Kingi, dziewicy
  w sobotę – święto św. Jakuba, apostoła
 • W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa w kolejną sobotę po Mszy świętej wieczornej i w niedzielę po każdej Mszy św. zapraszamy wszystkich kierowców i podróżujących na błogosławienie samochodów i wszelkich pojazdów mechanicznych na parkingu przy kościele. Kierowcy, jak co roku otrzymają mały upominek. Panu Krzysztofowi Lebiestowi – naszemu organiście składamy serdecznie życzenia błogosławieństwa Bożego oraz opieki jego patrona w dalszej pracy dla naszej wspólnoty
 • Od 22 do 25 lipca odbędzie zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, aby wesprzeć misje prowadzone w najbiedniejszych krajach świata Zambii, Kamerunie, Kenii i Tanzanii
 • W czasie wakacyjnego wypoczynku nie zapominajmy o codziennej modlitwie i uczestniczeniu w niedzielnej Mszy świętej. Zachęcamy do nawiedzenia naszego kościoła na codzienną modlitwę, drzwi zewnętrzne są otwarte od godz. 7.00 do 17.30.