Ogłoszenia parafialne, 19.07.2015

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 16. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 19.07.2015

• Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 28. Za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 29. – Grażyna Klima, Podłęże, ul. Wąska, lewa strona
  • W tym tygodniu wspominamy:
    w poniedziałek – wspomnienie bł. Czesława, prezbitera
    w środę – wspomnienie św. Marii Magdaleny
    w czwartek – święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy
    w piątek – wspomnienie św. Kingi, dziewicy
    w sobotę – święto św. Jakuba, apostoła oraz św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących
  • W ubiegłym tygodniu Rada ds. modernizacji kościoła zebrała na remont i modernizację naszej świątyni 9 580 zł. Pieniądze zostały wpłacone na parafialne konto bankowe ds. remontowych. Bóg zapłać.
  • Za tydzień w sobotę po Mszy świętej wieczornej oraz w niedzielę 26 lipca – w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa po każdej Mszy św. zapraszamy wszystkich kierowców i podróżujących na święcenie samochodów i wszelkich pojazdów mechanicznych na parkingu przy kościele. Kierowcy, jak co roku otrzymają mały upominek.
  • W czasie wakacyjnego wypoczynku nie zapominajmy o codziennej modlitwie i uczestniczeniu w niedzielnej Mszy świętej. Zachęcamy do nawiedzenia naszego kościoła na codzienną modlitwę, drzwi zewnętrzne są otwarte od godz. 7.00 do 17.30.