Ogłoszenia parafialne, 19.02.2017 r.

 OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA VII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 19.02.2017

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 52. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 53., Angelika Porębska, Zakrzowiec, od p. Porębskich do p. Targosz
  • W tym tygodniu wspominamy:
    w środę – święto Katedry św. Piotra, apostoła
    w czwartek – wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika
  • W ubiegłym tygodniu Rada ds. Modernizacji Kościoła zebrała 10 630 zł na remont naszej świątyni. Pieniądze zostały wpłacone na parafialne konto bankowe ds. remontowych. Bóg zapłać.
  • Dziś po Mszy świętej wieczornej członków Rady Parafialnej zapraszamy na spotkanie na plebanii.
  • W środę 22 lutego na Mszę św. o godz. 17.00 zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Po Mszy św. spotkanie organizacyjne. Kandydaci przynoszą na spotkanie dzienniczki kandydata do bierzmowania.
  • Za tydzień w niedzielę 26 lutego na Mszę św. o godz. 11.00 zapraszamy rodziców i dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Świętej. Na Mszy św. poświęcimy i rozdamy książeczki do nabożeństwa. Po Eucharystii krótkie spotkanie organizacyjne.