Ogłoszenia parafialne 19.01.2014

W liturgii tego tygodnia wspominamy:
we wtorek – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy
w piątek – wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła, patrona dziennikarzy
w sobotę – Święto Nawrócenia Św. Pawła, Apostoła

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 8. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 9. – P. Kruszyna – Krępa; Podłęże, od p. Lebiestów do p. Wilkoszów.
  • Informujemy, że w dniach od 19 do 26 stycznia w naszej archidiecezji przypada Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  • Dziś Rada Parafialna zbiera ofiary na ogrzewanie kościoła.
  • Po Mszy św. wieczornej zapraszamy członków Rady Parafialnej i Rady ds. Modernizacji Kościoła na spotkanie opłatkowe na plebanii.
  • W sobotę 25 stycznia o godz. 11.00 zostanie odprawiona Msza św. koncelebrowana przez księży z rocznika święceń ks. Proboszcza. Będzie to Eucharystia dziękczynna za dar kapłaństwa przyjęty z rąk ks. kard. Karola Wojtyły w roku 1975 oraz za dar konsekracji naszego kościoła w roku 1964. Zapraszamy chór parafialny, scholę, służbę liturgiczną oraz wszystkich parafian do udziału we Mszy św. i do wspólnego dziękczynienia.
  • Za tydzień 26 stycznia zapraszamy do naszego kościoła na coroczny Koncert Kolęd, który odbędzie się o godz. 15.30. W tym roku wystąpi Chór „Wrzos” z Niepołomic, schola z Bodzanowa, przedszkolaki z Podłęża oraz schola i Chór parafialny.