Ogłoszenia parafialne, 18.10.2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 29. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 18.10.2020 r.

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 4. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości 270 zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w środę Panie i Panów z rejonu 5., Artur Rybacki, Podłęże, ul. Wielicka od p. Ireny Nowak do p. Janiczaków
 • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
  we wtorek – uroczystość św. Jana Kantego, prezbitera, głównego patrona archidiecezji krakowskiej i miasta Krakowa
  w czwartek – wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża
 • W ubiegłym tygodniu  Rada ds. modernizacji kościoła zebrała 6 430 zł z przeznaczeniem na wykończenie nowej części kościoła, Bóg zapłać. Pieniądze zostały wpłacone na parafialne konto bankowe ds. remontowych.
 • W dniu dzisiejszym o godz. 11.00 zostanie odprawiona Msza Święta Odpustowa z związku ze wspomnieniem św. Jana Pawła II – naszego Patrona. Mszy św. przewodniczył będzie i słowo Boże wygłosi ks. prof. dr hab. Robert Nęcek. Już dziś serdecznie zapraszamy na uroczystości odpustowe. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w uroczystościach. Przed każdą Mszą świętą młodzież zbiera ofiary do puszek w związku z Daniem Papieskim, z przeznaczeniem na stypendia dla zdolnej i niezamożnej młodzieży z małych miejscowości.
 • Przez cały październik odprawiane są nabożeństwa różańcowe po Mszy św. wieczornej. Za odmówienie 5 dziesiątek Różańca bez przerwy można uzyskać odpust zupełny.
 • W dalszym ciągu w zakrystii oraz w kancelarii parafialnej przyjmujemy wypominki.
 • Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe, codziennie po Mszy św. wieczornej. Szczególnie zapraszamy młodzież i dzieci, które po każdym nabożeństwie otrzymują naklejki różańcowe.