Ogłoszenia parafialne, 18.10.2015 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 29. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 18.10.2015

• Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 41. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 42. – Renata Augustynek, Podłęże, Balachówka, od p. Augustynek do p. Kuśnierzów
  • W tym tygodniu wspominamy:
    we wtorek – uroczystość św. Jana Kantego, prezbitera, głównego patrona archidiecezji krakowskiej i miasta Krakowa
    w środę – wspomnienie bł. Jakuba Strzemię, biskupa
    w czwartek – wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża
  • Dziś o godz. 11.30 zostanie odprawiona Msza Święta Odpustowa w związku ze wspomnieniem św. Jana Pawła II – naszego Patrona. Mszy św. przewodniczył będzie i słowo Boże wygłosi ks. prałat Stefan Misiniec, poeta i piewca Ojca Świętego. Po uroczystości będzie można nabyć książkę ks. prałata pt. „Św. Jan Paweł II. Dojrzewanie do kapłaństwa” z autografem autora.
  • W ubiegłą niedzielę Rada ds. Modernizacji Kościoła zebrała 10 060 zł, pieniądze zostały wpłacone na parafialne konto bankowe ds. remontowych. Bóg zapłać.
  • Za tydzień na wszystkich Mszach św. odbędzie się liczenie wiernych uczęszczających do kościoła i przystępujących do komunii św.
  • W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek dla Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia, która wspomaga zdolną młodzież.
  • W dalszym ciągu w zakrystii oraz w kancelarii parafialnej przyjmujemy wypominki.
  • Przez cały październik odprawiane są nabożeństwa różańcowe po Mszy św. wieczornej. Za odmówienie 5 dziesiątek Różańca bez przerwy można uzyskać odpust zupełny.
  • Przypominamy, że do piątku 30 października można składać różańce na konkurs różańcowy.