Ogłoszenia parafialne 18.09.2022

 

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

 18 września 2022 r.

 

1.Dziś w naszej parafii rozpoczęła się wizytacja kanoniczna. Witamy wśród nas ks. Bp. Damiana Muskusa. Ufamy, że Jego słowo i Boże błogosławieństwo umocni w nas owoce przeżytych misji parafialnych, które zakończyliśmy w piątek.   

2.Dziękujemy Paniom i Panom z rejonu 45 za sprzątanie i złożoną ofiarę w wysokości 180 zł na utrzymanie kościoła i kwiaty. Do sprzątania na środę prosimy Panie i Panów z rejonu 46; P. Krystyna Rakoczy;  Podłęże, Rudzica, od p. Cubanów do P. Korniów                               

3.W ubiegłą niedzielę Rada Parafialna zbierała dobrowolne ofiary na remonty. Zebraliśmy kwotę 8610 zł. Składam serdeczne Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom.

 4.W niedziele 25 września po Mszy św. o godz. 1100 odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci z klas trzecich, rozpoczynających przygotowania do pierwszej spowiedzi i Komunii Świętej.

 5.Lokalna Grupa Działania Powiatu Wielickiego ogłasza nabory na dotację w zakresie: Podnoszenia jakości infrastruktury kulturalnej oraz Zachowanie dziedzictwa Lokalnego. Termin składania wniosków: od 20.09 – 04.10.2022.

 

 KALENDARZ LITURGICZNY:

  • wtorek – wspomnienie świętych męczenników św. Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy
  • środa – święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty;
  • piątek – wspomnienie św. O. Pio z Pietrelciny;

 6. Życzenia obfitości Bożej łaski i opieki Matki Bożej Królowej Polski przekazujemy solenizantom i jubilatom nowego tygodnia.