Ogłoszenia parafialne, 18.09.2016 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 25. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 18.09.2016

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 30. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 31., Tomasz Nowak, Podłęże, ul. Krótka, lewa strona
 • W tym tygodniu wspominamy:
  we wtorek – wspomnienie świętych męczenników Andrzeja KimTaegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy
  w środę – Święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty
  w czwartek – wspomnienie bł. Bernardyny Marii Jabłońskiej, dziewicy
  w piątek – wspomnienie św. O. Pio z Pietrelciny, zakonnika
 • Dziś przypada święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski. Święty Stanisław czczony jest także jako patron KSM. Dziś obchodzony jest w Polsce Dzień Środków Społecznego Przekazu.
 • W ubiegłym tygodniu Rada ds. Modernizacji Kościoła zebrała na remont i modernizację naszej świątyni kwotę 9 640 zł. Pieniądze zostały wpłacone na parafialne konto bankowe ds. remontowych. Zbierającym i ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.
 • We środę na Mszę świętą wieczorną zapraszamy szczególnie Rodziców i młodzież przygotowującą się do bierzmowania, po Eucharystii spotkanie organizacyjne.
 • W przyszłą niedzielę tj. 25 września zapraszamy na Mszę świętą o godz. 11.00 podczas której będziemy się modlić wspólnie z członkami Krakowskiego Stowarzyszenia Laryngektomowanych im. Ks. prof. Józefa Tischnera. Stowarzyszenie zrzesza i wspiera ludzi dotkniętych chorobą nowotworową krtani.