Ogłoszenia parafialne, 18.08.2019 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 20. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 18.08.2019 r.

• Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 3. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 4., Jan Woda, Podłęże, ul. Wielicka od p. Wodów do p. Rynduch
  • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
    we wtorek – wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła
    w środę – wspomnienie św. Piusa X, papieża
    w czwartek – wspomnienie NMP Królowej
    w sobotę – święto św. Bartłomieja, apostoła
  • W ubiegłym tygodniu Rada ds. Modernizacji Kościoła zebrała 17 050 zł na nową elewację naszej świątyni. Pieniądze zostały wpłacone na parafialne konto bankowe ds. remontowych. Bóg zapłać.
  • Informujemy, że odmalowano wnętrze kaplicy cmentarnej, drzwi główne i boczne oraz krzyż na cmentarzu.
  • Już dziś informujemy, że w pierwszą niedzielę września, tj. 01.09.2019 o godz. 11.00 zostanie odprawiona Msza św. dożynkowa. W tym roku o oprawę zewnętrzną uroczystości prosimy mieszkańców Zakrzowa.
  • W czasie wakacyjnego wypoczynku nie zapominajmy o codziennej modlitwie i uczestniczeniu w niedzielnej Mszy świętej. Zachęcamy do nawiedzenia naszego kościoła na codzienną modlitwę, drzwi zewnętrzne są otwarte od godz. 7.00 do 17.30.