Ogłoszenia parafialne, 18.08.2014

• Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 39. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości 180 zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 40. – Pan Marek Nosal, Podłęże, Sopoty, od p. Mitków do p. Kaźmierczyków
  • W tym tygodniu wspominamy:
    w środę – wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła
    w czwartek – wspomnienie św. Piusa X, papieża
    w piątek – wspomnienie Najśw. Maryi Panny, Królowej
  • Dziś święto św. Jacka, prezbitera, patrona archidiecezji krakowskiej. Panu Jackowi Żakowi, szafarzowi, dzisiejszemu solenizantowi, składamy najlepsze życzenia pełnej radości z posługi chorym i cierpiącym. Prosimy o modlitwę za Pana Jacka oraz ks. Jacka Ponikowskiego, opiekuna i duszpasterza chorych i niewidomych mężczyzn w Niepołomicach.
  • W ubiegłym tygodniu Rada ds. Modernizacji Kościoła zebrała 6 560 zł. Pieniądze zostały wpłacone na parafialne konto bankowe ds. remontowych.
  • W czasie wakacyjnego wypoczynku nie zapominajmy o codziennej modlitwie i uczestniczeniu w niedzielnej Mszy świętej.