Ogłoszenia parafialne 18.08.2013

W liturgii tego tygodnia wspominamy:
we wtorek – wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła
w środę – wspomnienie św. Piusa X, papieża
w czwartek – wspomnienie Najświętsze Maryi Panny, Królowej
w sobotę – Święto Św. Bartłomieja, Apostoła

• Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 48. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 49. – Pani Małgorzata Kornia; Podłęże, Rudzica od p. Cubanów do p. Korniów
  • Informujemy, że Rada ds. Modernizacji Kościoła w ubiegłą niedzielę zebrała ofiary na modernizację naszej świątyni w wysokości 8 930 zł, pieniądze zostały wpłacone na konto parafialne.
  • Już dziś informujemy, że w drugą niedzielę września, tj. 8.09.2013 o godz. 11.00 zostanie odprawiona Msza św. dożynkowa. W tym roku o oprawę zewnętrzną uroczystości prosimy mieszkańców Zakrzowa.
  • Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Gazety znajdują się w przedsionku kościoła.