Ogłoszenia parafialne, 18.06.2017 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 11. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 18.06.2017

• Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 9. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 10., Józef Kleszczyński, Podłęże, od p. Dyl do p. Augustynków
  • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
    w środę – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika
    w piątek – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
    w sobotę – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, patrona ks. Jana, naszego wikarego
  • W ubiegłym tygodniu Rada ds. modernizacji kościoła zebrała 11 630 zł. Pieniądze zostały wpłacone na parafialne konto bankowe ds. remontowych. Bóg zapłać.
  • W piątek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Można uzyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie aktu zadośćuczynienia: „Najmilszy Jezu”.
  • W piątek o godz. 9.00 Msza święta na zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy dzieci, młodzież oraz rodziców i nauczycieli. Spowiedź dla dzieci i młodzieży w czwartek od godz. 16.00.
  • W miesiącu czerwcu codziennie po wieczornej Mszy św. odmawiamy Litanię do Serca Pana Jezusa.