Ogłoszenia parafialne, 18.01.2015

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA II NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 18.01.2015

• Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 1. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej Panie i Panów z rejonu 2. – Tadeusz Szybiński, Podłęże, ul. Wielicka od p. Augustynowiczów do p. Mielców
  • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
    w poniedziałek – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa
    w środę – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy
    w sobotę – wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła
  • Dziś Rada Parafialna zbiera ofiary na ogrzewanie kościoła. Bóg zapłać.
  • Dziękujemy Panu Kazimierzowi Kapała za wykonanie nowych stojaków pod choinki.
  • Młodzież działająca przy parafii, pragnie serdecznie zaprosić na krótki wieczór uwielbienia. W programie przewidziane przedstawienie pod tytułem „Nikt Cię tu nie chce” oraz wspólne odmówienie Koronki do Miłosierdzia Bożego. Na spotkanie zapraszamy szczególnie młodzież z I, II i III klasy gimnazjum przygotowującą się do bierzmowania. Uwielbienie odbędzie się 25 stycznia (Niedziela) po wieczornej Mszy świętej. Serdecznie zapraszamy!
  • Proszono nas o ogłoszenie:
    W niedzielę 25 stycznia po wszystkich Mszach świętych będą zbierane ofiary do puszek z przeznaczeniem dla mieszkańca Słomirogu, któremu w Nowy Rok spalił się dom z całym dobytkiem. Za ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.