Ogłoszenia parafialne, 17.12.2017 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 3. NIEDZIELĘ ADWENTU, GAUDETE, 17.12.201 

  • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 36. za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 37., Piotr Piszczkiewicz, Podłęże, Trawniki, od p. Wojasów do p. Szelągów
  • Dziękujemy Rejonowym, którzy roznieśli opłatki wigilijne, a także tym, którzy je przyjęli. Przypominamy, że w zakrystii można jeszcze odebrać opłatki przeznaczone dla rejonów
  • Przypominamy, że produkty żywnościowe można wkładać do kosza obok ołtarza Jezusa Miłosiernego. Jest to nasz dar serca na święta dla rodzin najbardziej potrzebujących z naszej wspólnoty.
  • Dziękujemy tym wszystkim, którzy uczestniczą w spotkaniach roratnich codziennie o godz. 7.00 i w środy o godz. 17.00. W dalszym ciągu zapraszamy na Roraty – nie tylko dzieci i dorosłych, ale także młodzież gimnazjalną.
  • Nadzwyczajni Szafarze Komunii św. proszą o zgłoszenie osób chorych, które chciałyby przyjąć Pana Jezusa w czasie Świąt Bożego Narodzenia.
  • W przyszłą niedzielę Wigilia, informujemy, że w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych, ale zachęcamy do zwyczajowego zachowania postu. Msze święte odprawiane będą w porządku niedzielnym, Mszy świętej wieczornej nie będzie, zapraszamy na Pasterkę o północy. Zanim zasiądziemy do stołu wigilijnego, odmówmy wspólną modlitwę i odczytajmy fragment Pisma Świętego – o Narodzeniu