Ogłoszenia parafialne, 17.11.2019 r.

 OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 33. NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 17.11.2019 r.

 • Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 17. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 18., Zofia Horodyńska, Podłęże, ul. Stawowa
 • W liturgii tego tygodnia wspominamy:
  w poniedziałek – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy
  we wtorek – wspomnienie bł. Salomei, zakonnicy
  w środę – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera
  w czwartek – wspomnienie Ofiarowania NMP
  w piątek – wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy
 • W dniu dzisiejszym obchodzimy III Światowy Dzień Ubogich ustanowiony przez papieża Franciszka.
 • Dziś przed i po każdej Mszy świętej przedstawiciele Rady Parafialnej zbierają ofiary na ogrzewanie naszego kościoła. Bóg zapłać.
 • W każdą sobotę miesiąca zaczynając od soboty 9. listopada na cmentarzu o godz. 8.30 czytamy wypominki cmentarne, a o godz. 9.00 będzie odprawiana Msza św. za dusze wypominane w wypominkach cmentarnych.
 • Od dziś można zamawiać intencje na Msze święte na nowy rok 2020. Przyjmujemy intencje na pół roku do przodu, na drugą połowę roku intencje będzie można zamawiać od czerwca 2020.
 • W związku z wspomnieniem Św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej, składamy serdeczne życzenia Chórowi Męskiemu „Totus Tuus”, Panu Organiście oraz naszej młodzieżowej scholi, życzymy radości z posługi nam wszystkim, błogosławieństwa Bożego, opieki Królowej Polski, Św. Cecylii oraz Św. Jana Pawła II.
 • W przyszłą niedzielę, 24 listopada na Mszy św. o godz. 9.00 poświęcimy opłatki na stół wigilijny, które zostaną rozniesione do naszych domów. Również w przyszłą niedzielę o godz. 16.00 w salce pod kościołem, odbędzie się spotkanie dla wszystkich osób pełniących funkcję Rejonowych według podziału na rejony sprzątania kościoła.
 • W niedzielę 1 grudnia po Mszy św. o godz. 11.00 przybędzie do naszego kościoła św. Mikołaj. Na spotkanie zapraszamy Rodziców z Dziećmi. Pomocników św. Mikołaja zapraszamy w sobotę 30 listopada po Mszy św. wieczornej do ks. Jana.