Ogłoszenia parafialne, 17.03.2019 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 2. NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU, 17.03.2019 r.

• Bóg zapłać Paniom i Panom z rejonu 41. za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty i utrzymanie kościoła w wysokości zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy w poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej Panie i Panów z rejonu 42., Renata Augustynek, Podłęże, Balachówka, od p. Augustynek do p. Kuśnierzów
  • W liturgii tego tygodnia wspominamy: we wtorek – uroczystość Św. Józefa, oblubieńca NMP
  • Dziś o godz. 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Serdecznie zapraszamy na to szczególne nabożeństwo dorosłych, młodzież i dzieci. Kazanie wygłosi ks. dr hab. Robert Nęcek. Po nabożeństwie Msza święta. W Polsce za udział w Gorzkich Żalach można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.
  • W dniu dzisiejszym w związku z decyzją Konferencji Episkopatu Polski, trwa zbiórka do puszek na pomoc polskim misjonarzom poprzez Dzieło Pomocy „Ad Gentes”.
  • W ubiegłym tygodniu Rada ds. Modernizacji Kościoła zebrała 13 240 zł na ocieplenie i elewację naszej świątyni zł. Pieniądze zostały wpłacone na parafialne konto bankowe ds. remontowych. Bóg zapłać.
  • Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek. Dla dzieci o godz. 16.15, a dla młodzieży i dorosłych o godz. 17.30 po Mszy św. wieczornej.
  • W kolejną niedzielę Panie z Koła Caritas i Stowarzyszenia Rodzin Katolickich będą rozprowadzać wielkanocne baranki w cenie 6 zł. Nadwyżki ze sprzedaży zostaną przeznaczone na paczki dla najbiedniejszych z naszej parafii.